Seminar

IMG_1680

5. märtsil toimus kruiisilaeval Romanika kestvusratsutamise seminar, mille viis läbi rahvusvaheliselt edukas ja tuntud kestvusratsutaja Maria Hagman-Eriksson Rootsist. Algselt oli seminar planeeritud toimuma detsembris, kuid tormise ilma tõttu reisilaev tookord Rootsi ei jõudnudki.

Maria Hagman-Eriksson treenib oma Uppsala lähedal asuvas kodutallis nii galopihobuseid kui ka kestvushobuseid. Kokku on tal 13 hoolealust.

Seminaril osales 24 huvilist Eestist ja Lätist. Maria jagas nõuandeid nii kestvushobuse pidamisest, hooldusest, söötmisest kui ka treenimisest. Just viimasele pani ta erilist rõhku ja see osutus ka osalejatele kõige huvipakkuvamaks teemaks. Konkreetsed treeningkavad päevade lõikes vastavalt hobuse tasemele olid just need millest siiani vajaka oli jäänud.

Pingeline seminaripäev lõppes meeleoluka õhtuga laeval.

Mariaga loodame taas kohtuda aprilli lõpus Kõrvemaal toimuval rahvusvahelisel kestvusratsutamise võistlusel. Seniks soovime talle jõudu ja jaksu seoses peatse emakssaamisega.

Korraldajad tänavad kõiki osalejaid ja koolitajat. Erilised tänud Õnnele ja Madlele. Samuti täname Eesti Ratsaspordi Liitu toetuse eest.

No comments yet.

Leave a Reply

Translate »