Haanjamaa 2013

Haanjamaa 2013 Kurgjärvel 24.-26. mail

Haanjamaa võistlus on Eestis Võrumaal Kurgjärvel toimunud juba 8 aastat, esimesed viis aastat Eesti Meistrivõistlustena ja kolmel eelmisel lisaks FEI kalendri kestvusvõistlusena.

Seekord on võistlused avatud Põhja-ja Baltimaade Meistrivõistlused. Kavas on lisaks varem kavas olnud CEI 2*/1* CEI-J-YR 2*/1* (80 km ja 120 km). Võistkondlikud Meistrivõistlused toimuvad täiskasvanutele CEI 2*120 km distantsil ja juunioridele CEI 1* 80 km distantsil.

Võistlejaid ootame lisaks eestlastele Soomest, Rootsist, Norrast, Taanist, Leedust, Poolast, Araabia Ühendemitaaridest ja ehk veel mõnest riigist. Võistluse sponsor on juba neljandat  aastat Ali Muhhamad al Muhairi. Lisaks on sponsoriteks hobusesööda firma Havens, laevafirma DFDS Seaways, kes aitab kohale Skandinaavia ratsutajad ja hobused, Eesti Kultuurkapital, Sadulaauto  ja Tallinna Kaubamaja.

Ajavõtusüsteemi eest vastutab Harald Grinschgl www.endurance-timing.info.

Võistluspaik asub Kurgjärve spordibaasis, mida saame kasutada ajal, kui laagreid parajasti ei toimu.

Elamine ja toitlustamine toimuvad võistluspaigas. Inimestele leidub erineva hinna ja mugavustasemega tubasid alates askeetlikest kuni mugavateni.

Hobuste jaoks tuuakse kohale ajutised talliboksid. Allapanuks on turvas. Võimalik on teha hobustele väikseid kopleid.

Rajad kulgevad Haanja Looduspargis kruusateedel,  metsaradadel ja veidi ka asfaldil. Haanjamaa on Eesti mägiseim osa, tõusud ei ole eriti pikad, kuid see-eest on maastik väga vahelduv. Võib esineda ka soisemaid kohti, kui ilmad on olnud vihmased.
Kontakt:
anne.rohtla@mail.ee

 
Haanjamaa 2013 in Kurgjärve on 24.-26. May

Haanjamaa 2013 ride has a history of 8 years. Last three years the FEI calendar endurance rides have been held there. We had competitors from Estonia, Finland, Sweden, Norway, Lithuania, Poland and United Arab Emirates.

This is the fourth year, our  main sponsor is from United Arab Emirates, Ali Muhhamad al Muhairi. The other sponsors are horse food company Havens, shipping company DFDS Seaways, Eesti Kultuurkapital, Sadulaauto and Tallinna Kaubamaja. The time keeping solution comes from Harald Grinschglwww.endurance-timing.info.

Ride camp is located in Kurgjärve sports centre in South-Estonia. Accommodation and catering are located on the spot. Rooms of different comfort and price level are available.

For horses there is a portable stall, with turf litter. There is a possibility to make paddocks for horses.

The tracks are mainly on gravel roads and forest tracks in Haanja Nature Park. Haanja is the hilliest part of Estonia although the altitude is merely between 150 and 300 m. In the case of rainy weather some spots on track might be muddy.
Contact:
anne.rohtla@mail.ee

Translate »