Ametnikud

KESTVUSRATSUTAMISE KOHTUNIKUD  
JRK. NIMI KATEGOORIA TELEFON E-MAIL
1. Kalbre, Kalli FEI2* 56 968 082 kalli.kalbre@gmail.com
2. Liiv, Katrin FEI2* 56 202 046 liivkatrin@gmail.com
3. Einaste, Malle 50 12 801 malle.einaste@email.ee
4. Varusk, Merike 51 62 475 merike.varusk.001@mail.ee
5. Maidvee, Mart 50 89 066 mart.maidvee@mail.ee
* – Lisaks võivad kestvusratsutamise võistlustel olla kohtunikeks rahvusliku I kategooria või kõigi FEI kategooria takistussõidu kohtunikud ning kõik kolmevõistluse kohtunikud.
KESTVUSRATSUTAMISE VETERINAARID 
JRK. NIMI KATEGOORIA TELEFON E-MAIL
1. Leisson, Kätlin FEI3* (V) / 2* (VT) 52 11 607 akhaltekest@hotmail.com
2. Puusepp, Kaido FEI3* (V) / 2* (VT) 52 11 607 akhaltekest@hotmail.com
3. Siiboja, Tiit FEI2* (VT) 50 67 241 tiit.siiboja@gmail.com
4. Tuvi, Andres FEI2* (VT) 50 41 323 ruilakliinik@gmail.com
5. Lepla, Tiina 56 664 478 tintty@hot.ee
6. Paalmäe, Jaanika 55 48 718 jaanika.paalmae@gmail.com
7. Raie, Arvi 51 68 070 arvi.raie@vet.agri.ee
8. Ruul, Aili 50 10 709 aili.ruul@mail.ee
(V) – Veterinaar (Veterinarian)
(VT) – Raviveterinaar (Veterinary Treatment Official)